Уважаеми съграждани,
информираме ви, че на 2 юни 2026 г. (вторник) в 12:00 часа ще бъде проведена тренировка за задействане на Националната система за ранно предупреждение и оповестяване.
Тренировката се организира по повод Деня на Ботев и на загиналите за свободата и независимостта на България и ще се проведе чрез излъчване на акустичен сигнал от сиренната система.
Сигналът ще бъде излъчен точно в 12:00 часа и ще продължи две минути.



