Категории

МЪЖКИЯТ ОТБОР НА ВК "ЕТРОПОЛЕ" ДОПУСНА ЗАГУБА ВЪВ ВТОРАТА СИ СРЕЩА

09 Ноември 2021 | 14:18 Прочетена: 71

Мъжкият отбор по волейбол допусна загуба във втората си среща от първенството, като отстъпи на Септември Про Синема (София) с 2:3 гейма с 2:3 (25:18, 26:24, 15:25, 21:25, 12:15) и така заемат втората позиция в класирането. Етрополската формация започна с огромна преднина, която запазиха в първия гейм и поведоха в срещата. Във втория гейм, гостите от София бяха силно мотивирани да победа, от 19-ата точка играта продължи точка за точка. Отборът на Етрополе обаче показа силна воля и хъс за победа и успяха да победят и вторият гейм. Третата част започна с размяна на точки, но гостуващият тим надделя и спечели с повече от добра разлика. Подобни ситуации не липсваха и впоследствие, но столичани отново поеха инициативата и изравниха резултата.

В тайбрека етрополци бяха водещи до 6:3, но допуснаха съперника да стопи лека-полека дистанцията.