Категории

МАЧЪТ МЕЖДУ „ЧАВДАР“ ЕТРОПОЛЕ И „ВИХРЕН 1925“ САНДАНСКИ ЗАВЪРШИ 1:2

24 Март 2021 | 16:26 Прочетена: 51

На 20-ти март, мъжкият отбор на „Чавдар“ Етрополе бе домакин на мача срещу „Вихрен 1925“ Сандански. Мачът бе от 22-ри кръг на Югозападната трета лига и завърши с 2:1 в полза на Сандански. След първият съдийски сигнал двата отбора започнаха мачът с голям хъс за победа. Въпреки лошото време и дъждът не липсваха голови положения и за двата отбора, но стражите на отборите успяха да се справят със ситуациите. В 32-рата минута дойде и първото попадение в мача, което бе дело на Николай Ботев,  чрез асистенция на Николай Маринов. Етрополци пробиха защита на Сандански по десния фланг и реализираха първото попадение в мача.

След почивката, гостите от Сандански изравниха с бърз гол още в първата минута на второто полувреме. Двубоят между двата отбора продължи, но за съжаление не след дълго „Вихрен 1925“ вкара второто си попадение в мача и поведе в резултата. До края на последния съдийски сигнал, етрополци не успяха да изравнят и резултата и мачът завърши 1:2 в полза на гостите от Сандански.