Категории

ВК „ЕТРОПОЛЕ“ ЗАГУБИ МАЧ ОТ СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ

10 Февруари 2021 | 16:23 Прочетена: 38

На 6 февруари, Волейболен клуб „Етрополе“ прие първенеца във временното класиране „Сливнишки герой“. Въпреки загубата етрополци запазват второто място във временното класиране със 7 победи и 2 загуби.

Гостите започнаха силно играта, след което играта тръгна равностойно. Етрополци поеха инициативата и владееха положението почти до края. След това състезателите на Мартин Стоев успяха да излязат от ситуацията и да измъкнат първият гейм с 27:25 точки.

В следващия гейм играта продължи точка за точка. Последва размяна на лидерството, но сливничани успяха да удържат темпото, а с това и да увеличат аванса си.  Сливнишки герой продължи вдъхновено и в крайна сметка записа успех.

Въпреки загубата, етрополската формация запазва второто място във временното класиране със 7 победи и 2 загуби.